INTENZIVNÍ TRANSFORMACE PRODEJE

SALES MASTERCLASS

Ovládněte umění prodeje s naprostou jistotou a sebevědomím. Komplexní online program otevírám už 1. 7. 2024.

Chcete získávat nové klienty s lehkostí, budovat s nimi dlouhodobé vztahy založené na důvěře a poskytovat jim špičkovou péči?

Rádi byste měli stabilní příliv zakázek a neustále rostoucí příjmy?

A co takhle mít přesně popsaný systém, díky kterému budete vědět, jak zobchodovat jakoukoliv zakázku?

Možná jste již zkoušeli různé obchodní kurzy a školení. Naučili vás pár triků, ale výsledky se nedostavily. Proč? Protože vám chyběly ty nejdůležitější ingredience - pokročilé komunikační dovednosti, hluboké porozumění zákazníkovi a hlavně zdravé sebevědomí. Bez nich je každý prodejní rozhovor nejistý, stejně tak i jeho výsledek.  


Jak tedy žít život úspěšného sebevědomého obchodníka, který prodává efektivně, bez nátlaku a srdcem, a přesto jeho nabídka má koule?

Obchodníka, který si může dovolit účtovat prémiové ceny a z jeho značky se stane lovebrand, na který se jen tak nezapomíná?

Zní to jako nedosažitelný sen? Ujišťuji vás, že to tak není a že se tyto dovednosti dají naučit!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zní to jako nedosažitelný sen? Ujišťuji vás, že to tak není a že se tyto dovednosti dají naučit!

Klíčem k tomuto úspěchu je potřeba hlubokého poznání sama sebe, díky kterému získáte úplně jiné autentické sebevědomí, excelentní komunikační dovednosti a přiměřenou míru empatie. To vše povede k poznání vašich zákazníků a budete umět vytvořit nabídku, která se neodmítá.

Dokázali byste v tuto chvíli odpovědět na následující otázku, kterou si nejspíše pokládají i vaši zákazníci?

“PROČ BY SI VAŠI ZÁKAZNÍCI MĚLI KOUPIT VÁŠ PRODUKT NEBO SLUŽBU PRÁVĚ OD VÁS? A PROČ PRÁVĚ TEĎ?”

Řada obchodníků prodává buď neefektivně, s využitím manipulativních technik či nátlaku, nebo s nulovým zájmem o klienta a jeho potřeby.

Já mám pro vás nabídku jiné cesty…

VYDEJTE SE SPOLEČNĚ SE MNOU NA CESTU MISTROVSTVÍ PRODEJE S HLUBOKÝM PŘESAHEM

 pod vedením zkušeného mentora, který vám předá své dlouholeté zkušenosti a prověřené postupy, a který vás provede celým procesem krok za krokem, prostřednictvím intenzivního seberozvoje a dodá vám vyzkoušený a uchopitelný návod.


Projdeme si 5 kroků úspěšného prodeje

od prvního kontaktu se zákazníkem až po poprodejní péči, díky které vás budou klienti milovat a budou se k vám neustále vracet.

Dostanete nástroje

díky kterým budete moct znásobit počet vašich zákazníků, a tím i vaše zisky.

Podpořím vás

ve chvílích nejistoty a zároveň vám dodám potřebné know-how k tomu, jak překonat jakékoliv výzvy.

Přesně takový mentoring vám přináším v mém novém komplexním programu pro SALES MASTERCLASS - intenzivní transformace prodeje.

Brány programu se otevírají 1. 7. 2024

Více než 17 let se věnuji obchodu, konzultuji ve firmách, jak získávat klienty, jak s nimi efektivně komunikovat a jak integrovat moderní marketingové přístupy do prodeje. To vše jsem zkoncentroval do uceleného systému, který vás provede celým procesem mistrovského prodeje.
Martin Luňák

SALES MASTERCLASS

CO VŠE SE v PROGRAMU NAUČÍTE?

Jak si vybudovat nezničitelné prodejní sebevědomí,

jak přesně pracovat se svojí motivací i motivací svých klientů,

jak oslovit ty správné potenciální klienty,

jak vést prodejní rozhovor s jistotou a přesvědčivostí,

jak identifikovat skutečné potřeby zákazníka a nabídnout mu řešení na míru,

jak pracovat s námitkami a pochybnostmi zákazníka,

jak uzavřít obchod elegantně a bez nátlaku,

jak pečovat o zákazníka po prodeji a generovat opakované obchody, a mnoho dalšího.

Ale pozor, zároveň mám pro vás varování! Tento program rozhodně není pro všechny...

...protože se možná dotkne i vašeho nejhlubšího nitra. Obsah kurzu totiž není jen o obchodě, ale i o pochopení sebe samého a toho, jak fungují ostatní lidé. Co je za tím, že jednají tak, jak jednají? Jaké jsou jejich opravdové nejhlubší touhy a strachy?

PRO KOHO JE TEDY PROGRAM URČEN?

Ať už jste začínající obchodník nebo zkušený matador, kurz vás zcela určitě posune na novou úroveň. Naučíte se principy a techniky, které vám budou sloužit po celou vaši kariéru. Zařadíte se mezi elitu ve svém oboru.

K tomu ale budete potřebovat nutnou dávku odvahy a odhodlání dostat se hlouběji, než jste se kdy odvážili…

SALES MASTERCLASS

CO ZÍSKÁTE ABSOLVOVÁNÍM PROGRAMU?

V tomto programu nedostanete pouze našlapanou esenciální teorii, kterou jsem poskládal ze stovek pro-obchodovaných, pro-školených a pro-mentorovaných setkání.

Jsem si totiž vědom toho, že žádný návod na světě vás nespasí. Pokud to ovšem nebude návod na vás samotné… 

Společně si odpovíme na otázky PROČ, JAK, CO a KDY máte dělat pro to, abyste nejen sami sebe kopali správným způsobem do zadku, ale také pro to, aby vám vaše snaha přinesla skvělé výsledky. A hlavně radost, jistotu a uvědomění. Uvědomění a ovládnutí toho, kdo jste, a tím získání neprůstřelného a přitom zdravého sebevědomí.

Tento návod společně vytvoříme a prostřednictvím výzev aplikujeme do vašeho života skrze:

 • esenciální lekce, kde půjdeme pořádně do hloubky,
 • praktické výzvy, které vás donutí konečně si vyhradit prostor na vás samotné,
 • názorné příklady, modelové situace a skutečné příběhy z praxe jako zdroj inspirace a know-how,
 • skupinové online tréninky, kde si budete mít možnost vyzkoušet to, co se v kurzu naučíte, a já se osobně postarám o to, aby se vám tyto vědomosti dostaly pod kůži,
 • přístup do uzavřené FB komunity, kde budete mít možnost sdílet, inspirovat se a také se na cokoliv zeptat v průběhu kurzu.

Po absolvování programu budete umět dosáhnout skvělých obchodních výsledků, které budete schopni kdykoliv zopakovat. Budete si umět vykomunikovat jakoukoliv situaci, a díky tomu se vám zlepší vztahy v osobním a pracovním životě. Budete se cítit sebevědomě, budete se umět radovat z úspěchu a zažívat pocit trvalého štěstí.

Vytvoříte si personalizovaný návod sami na sebe, a díky tomu budete rozumět ostatním, možná lépe než oni sami. Zkrátka dostanete kompletní výbavu nejen špičkového obchodníka, ale i leadera, který umí vést a inspirovat ostatní lidi k pochopení sebe samých.

Navíc jako bonus získáte exkluzivní přístup do naší komunity absolventů, kde můžete sdílet své zkušenosti, získat rady a tipy od ostatních profesionálů a navázat cenné obchodní kontakty. Stanete se součástí elitní skupiny obchodníků, kteří udávají trendy a dosahují těch nejvyšších met.

SALES MASTERCLASS

CO KONKRÉTNĚ PROGRAM OBSAHUJE?

Jedná se o komplexní tréninkový program skládající se z 5 kapitol plných videonávodů, praktických cvičení a bonusových materiálů:

KAPITOLA 1

 • 1
  “Dobrý den, navždy.”

Než se vrhneme na to, jaká je motivace našich klientů, projdeme společně školou života a ponorem do vlastního seberozvoje. Zanalyzujeme si touhy a strachy nás samotných i našich klientů. Vytvoříme si návod sami na sebe. Kdo jsou naši klienti? Co chtějí? A co je to, co jim i nám dělá dobrý den?

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 2

 • 2
  “Jak se správně ptát.”

Ty nejlepší otázky, které vám o vás i klientech řeknou víc, než si dokážete představit. Vycházejí totiž z koučovacích principů a vy se díky nim nestanete pouze nutičem nějaké nabídky, ale skutečným životním parťákem pro důležitá rozhodnutí. Budete přesně vědět, co u vašich klientů podněcuje touhu, a jak rozpustit vaše strachy z prodeje.

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 3

 • 3
  “Nabídka, která se neodmítá.”

Prodej bez tlaku je umění. Osvojíte si techniky, které přesvědčí, aniž by zákazníci cítili jediný gram nátlaku, a přitom budete umět dávat návrh, který se neodmítá. Představím vám svoji unikátní metodu Graf Vztahu Prodeje a jak se s každou další obchodní schůzkou posunout v tomto grafu směrem nahoru a udržet se tam.

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 4

 • 4
  “Zpracování sebe a námitek klientů.”

Naučíte se zpracovat sami sebe, svého vlastního pesimistu, který vám možná sráží vaše sebevědomí nebo vám brání v životě prožívat radost. Proč a kdy vlastně námitky od vašich klientů přichází a jak se s nimi popasovat? To je to, co se dozvíte v této lekci skrze to, že získáte nové sebevědomí a naučíte se reagovat na jakoukoliv námitku i situaci ve vašem životě. 

KAPITOLA 5

 • 5
  “Zrození značky"

Když už tohle všechno víte, vybudujete sami ze sebe lovebrand, který budete umět komunikovat a předávat dál. Z jednorázových obchodů uděláme dlouhodobé vztahy. Zákazníci se budou vracet nejen pro produkt, ale pro zážitek, který jim poskytnete a navíc se s ním rádi podělí s okolním světem. Pak už vám bude zbývat vyřešit jen jedna otázka: „Jak všechny ty další zákazníky stihnete?”

NĚCO NAVÍC

 • K programu navíc získáte skvělé BONUSY
 • další materiály a tréninky v hodnotě více než 18.000 Kč
 • sebevědomí, podporu a svobodu skrze to, že už budete umět odteď až navždy prodat cokoliv - hlavně sami sebe - nevyčíslitelně,- Kč

KAPITOLA 1

 • 1
  “Dobrý den, navždy.”

Než se vrhneme na to, jaká je motivace našich klientů, projdeme společně školou života a ponorem do vlastního seberozvoje. Zanalyzujeme si touhy a strachy nás samotných i našich klientů. Vytvoříme si návod sami na sebe. Kdo jsou naši klienti? Co chtějí? A co je to, co jim i nám dělá dobrý den?

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 2

 • 2
  “Jak se správně ptát.”

Ty nejlepší otázky, které vám o vás i klientech řeknou víc, než si dokážete představit. Vycházejí totiž z koučovacích principů a vy se díky nim nestanete pouze nutičem nějaké nabídky, ale skutečným životním parťákem pro důležitá rozhodnutí. Budete přesně vědět, co u vašich klientů podněcuje touhu, a jak rozpustit vaše strachy z prodeje.

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 3

 • 3
  “Nabídka, která se neodmítá.”

Prodej bez tlaku je umění. Osvojíte si techniky, které přesvědčí, aniž by zákazníci cítili jediný gram nátlaku, a přitom budete umět dávat návrh, který se neodmítá. Představím vám svoji unikátní metodu Graf Vztahu Prodeje a jak se s každou další obchodní schůzkou posunout v tomto grafu směrem nahoru a udržet se tam.

VIDEOUKÁZKA

KAPITOLA 4

 • 4
  “Zpracování sebe a námitek klientů.”

Naučíte se zpracovat sami sebe, svého vlastního pesimistu, který vám možná sráží vaše sebevědomí nebo vám brání v životě prožívat radost. Proč a kdy vlastně námitky od vašich klientů přichází a jak se s nimi popasovat? To je to, co se dozvíte v této lekci skrze to, že získáte nové sebevědomí a naučíte se reagovat na jakoukoliv námitku i situaci ve vašem životě. 

KAPITOLA 5

 • 5
  “Zrození značky"

Když už tohle všechno víte, vybudujete sami ze sebe lovebrand, který budete umět komunikovat a předávat dál. Z jednorázových obchodů uděláme dlouhodobé vztahy. Zákazníci se budou vracet nejen pro produkt, ale pro zážitek, který jim poskytnete a navíc se s ním rádi podělí s okolním světem. Pak už vám bude zbývat vyřešit jen jedna otázka: „Jak všechny ty další zákazníky stihnete?”

NĚCO NAVÍC

 • K programu navíc získáte skvělé BONUSY
 • další materiály a tréninky v hodnotě více než 18.000 Kč
 • sebevědomí, podporu a svobodu skrze to, že už budete umět odteď až navždy prodat cokoliv - hlavně sami sebe - nevyčíslitelně,- Kč

CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI NA MOJI PRÁCI?

REFERENCE

Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Služba: Exclusive Sales Leadership + školení/tréning obchodního týmu s zaměřením na akvizici po telefonu
Ondřej VaněkJednatel a ředitel rozvoje obchodu v PKV
Martina poznám už pár rokov, neviem, čo by som sem mal napísať. No úprimne, nepoznám človeka, ktorému by som išiel po radu v biznise radšej, má moju dôveru, jedná na rovinu a robí to srdcom, to sú pre mňa dôležité kvality.

Služba: Sales Leadership mentoring
Peter Illík Majitel 365 Hi Services
S Martinem spolupracuji tak říkajíc na druhé straně barikády. Můžu tedy zcela přesvědčeně prohlásit, že svým klientům neradí nic, co by sám nedělal, že energie, kterou jim odevzdává, je ryzí a nefalšovaná a jde přímo z něj a že se pokaždé zamýšlí, jak své klienty posunout co nejdál. Když vám teče do bot, vždycky se o něj můžete opřít.
Šimon SrpCEO ve společnosti Simon Says
Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Služba: Sales Leadership mentoring
Daniel Thais IT konzultant // specialista na google workspace // google cloud partner Na volné noze
Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Služba: Exclusive Sales Leadership + školení/tréning obchodního týmu s zaměřením na akvizici po telefonu
Ondřej VaněkJednatel a ředitel rozvoje obchodu v PKV
Martina poznám už pár rokov, neviem, čo by som sem mal napísať. No úprimne, nepoznám človeka, ktorému by som išiel po radu v biznise radšej, má moju dôveru, jedná na rovinu a robí to srdcom, to sú pre mňa dôležité kvality

Služba: Sales Leadership mentoring
Peter Illík Majitel 365 Hi Services
S Martinem spolupracuji tak říkajíc na druhé straně barikády. Můžu tedy zcela přesvědčeně prohlásit, že svým klientům neradí nic, co by sám nedělal, že energie, kterou jim odevzdává, je ryzí a nefalšovaná a jde přímo z něj a že se pokaždé zamýšlí, jak své klienty posunout co nejdál. Když vám teče do bot, vždycky se o něj můžete opřít.
Šimon SrpCEO ve společnosti Simon Says
Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Služba: Sales Leadership mentoring
Daniel Thais IT konzultant // specialista na google workspace // google cloud partner Na volné noze

SALES MASTERCLASS

JAKÁ JE CENA PROGRAMU?

Celková hodnota tohoto komplexního programu, skupinových tréninků a všech bonusů přesahuje 32.749,- Kč.

Aktuální cena jednorázové 4hodinové byznys konzultace se mnou je přes 36.300,- Kč.

Pozn: V tuto chvíli však bohužel nemám volnou kapacitu nabídnout konzultace dalším obchodníkům a firmám. Uvědomuji si, že moje práce může někomu změnit nejen obchodní výsledky, ale bez nadsázky i celý život. To bylo i mým důvodem, proč jsem vytvořil tento program, aby tyto znalosti byly dostupné všem.

Dnes můžete získat veškeré mé know-how za zlomek této ceny.

Investice do vaší svobody v životě a prodejního mistrovství činí 16.475,- Kč.

Nabídka je omezená a za tuto cenu se už se nikdy nebude opakovat. Platbu je možné provést na splátky. První běh kurzu je dostupný ještě:

Startujeme 1. 7. 2024!

Můžete být zcela v klidu - vše můžete vyzkoušet po dobu 14 dní od začátku kurzu zcela bez rizika.

Pokud během této doby zjistíte, že program nesplňuje vaše očekávání, stačí napsat a vrátím vám 100% uhrazené částky.

JAKÉ BONUSY JSOU SOUČÁSTÍ PROGRAMU?

5 skupinových živých online tréninků

kde implementujete nabyté dovednosti z každé kapitoly do vašeho byznysu v hodnotě přes 10.000,- Kč.

Šablony a skripty

pro každou fázi prodejního procesu v hodnotě 4.999,- Kč.

SALES e-PLAYBOOK

praktický pracovní sešit plný postupů, jak vytvořit obchodní bibli pro vás, případně pro vaše obchodníky v hodnotě 2.750,- Kč.

Uzavřená FB skupina

Přístup do privátní uzavřené skupiny na Facebooku.

Vstupenka na VIP Sales Leaders Networking

Pro prvních 50 přihlášených vstupenka na živou akci konanou na přelomu roku 2024/2025.

Bonus v nevyčíslitelné hodnotě

Dostane se vám sebevědomí, podpory a svobody skrze to, že už budete umět odteď až navždy prodat cokoliv - hlavně sami sebe.

PROČ DO TOHO JÍT SE MNOU?

K tomu, abych dnes mohl dosahovat výsledků, kterých dosahuji, a vytvářet komplexní obchodní strategie a obchodní oddělení pro společnosti a leadery, jsem musel v posledních 10 letech každoročně investovat stovky tisíc korun a stovky hodin času do svého vlastního vzdělávání. 

Díky tomu se mi však podařilo vytvořit systém - svoji vlastní unikátní metodu, zaměřenou na propojení osobního růstu a obchodních dovedností.

Vy tak za zlomek času i peněz dosáhnete toho, co jiní nezvládnou vůbec, nebo jim to bude trvat násobně déle. Zároveň vám se svým týmem poskytnu maximální podporu v rámci uzavřené skupiny a živých online webinářů a tréninků pro vás, abyste si z programu odnesli opravdu maximum.

Nejlepší investice je vždy investice sama do sebe.

Získejte více štěstí a času v životě na to, co je pro vás skutečně důležité.

Udělejte dnes rozhodnutí, které změní váš byznys i život k lepšímu.
Přihlaste se do SALES MASTERCLASS.

Tím, co učím, jsem si natolik jistý, že pokud mi dokážete, že jste splnili celý kurz Sales Master Class, včetně veškerých úkolů, absolvovali živé tréninky a na Váš byznys to nemělo žádný dopad, nabízím 200% garanci vrácení peněz.
To znamená, že Vám vrátím 2x tolik, než jste zaplatili. 

TAKŽE JAKÝ JE VÁŠ DALŠÍ KROK?

MÁTE 3 MOŽNOSTI

NEDĚLAT NIC

Můžete zavřít tuto stránku a pokračovat ve svém podnikání jako dosud. Výsledky budou stejné jako dosud, nic se nezmění.

HLEDAT JINDE

Můžete dál hledat jiná řešení, zkoušet další obecné kurzy a taktiky a doufat, že něco zabere. Ale bez komplexních znalostí a vedení zkušeného mentora budete jen těžko hledat tu správnou cestu.

VSTOUPIT DO PROGRAMU

Nebo můžete udělat rozhodnutí, které vás posune vpřed. Investovat do svých dovedností, naučit se osvědčené postupy a vydat se přímou cestou k obchodnímu mistrovství skrze osobní rozvoj s programem SALES MASTERCLASS.

Věřím, že správná volba je jasná. Přestaňte tápat a začněte využívat svůj potenciál naplno. Těším se, až se společně potkáme uvnitř kurzu!

Tato nabídka, která se již nikdy nebude opakovat, platí pouze do 31. 5. 2024.

Neodkládejte své rozhodnutí a zodpovědnost za svoji budoucnost na později. Budoucnost svého podnikání máte nyní ve svých rukou.