Martin Luňák : Sales Mentor - Inovátor - Tvůrce

UČÍM PRODÁVAT LIDSKY A EFEKTIVNĚ.

Vytvořím Vaší značce obchodní strategii, od toho co máte říct na networkingu či telefonu přes to, na co se ptát v obchodním rozhovoru.

Rozeberu Váš byznys a obchodní prezentaci na dílky. Najdu a pomůžu pojmenovat ty, kterým se lišíte a na kterých budeme stavět.

Pomůžu Vám najít Vaše zdravé sebevědomí, naučit si určovat hranice, cenu a najít recept na to jak neustále získat, rozmnožovat a vybírat si ty správné klienty. Vše krok po kroku.

Jak pracuji?

Individuálně na 1v1 konzultacích

V rámci online kurzu, který bude vznikat na míru pro Vaši firmu

Formou školení workshopů

Jako CSO Vaši firmy za hodinovku či podíl na ziscích na Vaši firmě

Generování zákazníků z leadů i ze stávajících zákazníků

  • Jak přesně popsat recept na zákazníka pro sebe, svou firmu nebo své obchodníky a manažery?
  • Jak škálovat svůj byznys?
  • Jak generovat zákazníky ze svých stávajících zákazníků?
  • Jak se odlišit v řadě konkurence? 

BUDETE SE MNOU SPOKOJENI. PROČ?

01 Dopadne to dobře

nebo NE se mnou. Nepouštím se do něčeho, dokud nemáme jasně definované očekávání a já vím, že služby co dodám bude přesahovat cenu co platíte.

02 Váš obchod - můj obchod

Převleču se nejdřív do vašeho zákazníka. Poté do vašeho obchodníka, manažera, ředitele či spolumajitele firmy a nastavím Vám dle Vaší velikosti a potřeb to, aby obchod šlapal jak švýcarské hodinky

03 Testováno na lidech

Vše co předávám je na základě již funkčních, vyzkoušených modelů, kterými obohatíme ten Váš.

04 Maledivy nebo Mácháč?

Budete přesně vědět, jak řídit Váš obchod a jaké aktivity vedou k výsledku a budete mít jasno v tom co si budete moci dovolit. V byznyse i v osobním životě.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Martin je unikát. A to v mnoha směrech. Jeho zkušenosti, schopnost komunikace a empatie jsou , podle mne, naprosto výjimečné. Jsem rád, že jsem ho potkal a mohli jsme si vzájemně naslouchat. Děkuji za to a budu rád za další setkání .

Zdeněk Bílek

S Martinem jsme společně vysílali webinář na téma Komunikace a jak ji správně používat v obchodním procesu. Již dlouho jej považuji za výborného lektora obchodních dovedností a během vysílání to samozřejmě potvrdil. Cením si na něm zejména jeho nadhled a porozumění potřebám lidí (obchodníkům).

Štěpán Musil

Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Ondřej Vaněk

Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře u UPC otevřené.

Jan Valek, Director of Soho and B2B Care - UPC Česká republika, s.r.o.

Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Daniel Thaisz

ŠKOLIL A MENTOROVAL JSEM

a desítky dalších.

Chcete obchodní strategii, která nakopne váš obchod?

ZAJÍMÁ VÁS JEŠTĚ VÍCE O MNĚ?

Přečtěte si můj článek „Sturčná historie zrodu Sales Mentora úspěšných podnikatelů“, ve kterém se dozvíte více z moji minulosti, můj způsob uvažování a kam to vše vlastně směřuje.

Přejít nahoru