Ing. Jan Coufal MIKROP ČEBÍN a.s.

Vážený pane Martine Luňáku, rád bych Vám poděkoval za Vámi vedené dnešní školení/seminář na téma Komunikace, dne 18. 1. 2017 v naší společnosti MIKROP ČEBÍN a.s.. Velmi oceňuji to jak jste nás během několika hodin zvládl zapojit do interaktivní práce a shrnout hlavní témata komunikace a osobního rozvoje. Nově získané poznatky, souvislosti komunikace a význam nastavení osobního postoje jsou důležité a prospěšné nejen pro moji pracovní/manažerskou komunikaci, ale i osobní. Na základě získané osobní zkušenosti Vás mohu všem doporučit jako špičkového školitele. Vaši velmi silnou stránkou je schopnost předávat energii a znalosti aplikované přímo pro praxi a konkrétní skupinu „na míru“. Děkuji Vám za podnětně a příjemně strávený den.

Ing. Jan Coufal

MIKROP ČEBÍN a.s.
Markéta Karasová - ŠPR - šéfova pravá ruka

Martinovy konzultace mě hodně naučily. Byla jsem až překvapená, jak se dokázal vžít do mé role a během chvilky mi pomohl najít řešení. Spíš bych řekla, že ho v danou chvíli "ušil" přímo na míru mojí situaci. Skvělé! Díky Martinovi jsem se naučila vidět situaci z druhé strany a pochopit, proč došlo k nedorozumění a najít cestu k dorozumění, což se mi do té doby ne vždy povedlo. Pokud chcete chytit vítr do vašeho podnikání, naučit se něco o psychologii prodeje či si nevíte rady s konkrétní situací, obraťte se s důvěrou na experta, kterým Martin bezesporu je!

Markéta Karasová

Mentorka a koučka asistentek - Šéfovapraváruka.cz
Radek Votruba business mentor

Martin je úžasný člověk a odborník, který může nastartovat Vaši kariéru, rozvinout Váš potenciál a posunout Vaš business k dalším metám. Efektivně kombinuje teorii s praxí a učí Vás ověřené postupy, které fungují. Má vytříbený cit pro klientská řešení, dokáže trefně pojmenovat problémové oblasti a navrhnout účinná řešení. Znám řadu školitelů a konzultantů, ale právě Martin je jeden z mála, který skvěle zvládá rozvoj toho, co právě Vy potřebujete.

Radek Votruba

Business mentor
Jan Valek - SOHO Director UPC

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře v UPC otevřené.

Jan Válek

DIRECTOR OF SOHO AND B2B CARE - UPC ČESKÁ REPUBLIKA, S.R.O.
Aleš Wolf

Při výběru lektora pro náš Český a Slovenský obchodní tým zaměřující se na investice pro premiovou klientelu - bonitní podnikatele, jsem byl zpočátku skeptický zda-li někoho z takovou odborností najdu. Našel jsem Martina, byl pro nás přínosem zejména proto, že nám ukázal jiný pohled na věc a mohli jsme se na naší práci podívat z větší perspektivy. Mnohé jeho rady nám pomohly k přehodnocení stávajících praktik a zavedení nových, efektivnějších.​ Pokud chcete stejně tak jako byl náš záměr z obchodního týmu dostat víc a odlišit se od konkurence jak unikátním produktem tak i komunikací se zákazníkem a výsledky, Martinovu práci mohu jen doporučit.

Aleš Wolf

Jednatel - Foyo Business s.r.o.
Jáchym Důjka CEO Embrand s.r.o.

Po již jednom měsíci od školení a konzultacích od Martina se mé nově vzniklé firmě podařilo získat velkého nadnárodního zákazníka působícího v oblasti automotive. Hodnota celá zakázka se pohybuje v řádu vyšších statisíců. Na Martinovi oceňuji schopnost velmi konkrétní a užitečné rady pro překážky, které během získávání této zakázky nastaly a také oceňuji jeho morální podporu a povzbuzení v horších obdobích. Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit.

Jáchym Důjka

CEO, EMBRAND, S.R.O.
Petr Mráz - Allianz

Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

Petr Mráz

Regionální ředitel Allianz
Václav Svoboda Finelity

Neznam jineho mentora, ktery by sve poznatky, ktere predava kompletne vsechny odvodil ze sve praxe. Proto je Martin idealnim mentorem obchodnich dovednosti a to i na telefonu! Mam odzkouseno a doporucuji pro osobni i tymovy rozvoj! 🙂

Vaclav Svoboda

Podnikatel, investor
Petr Stinka - ADINEO

Jsem Petr Stinka a patří mi firma Adineo s.r.o. Moje firma se zabývá poskytováním služeb v IT a já osobně mám na starosti především obchod. Dříve jsem vždy pracoval jako správce IT systémů a obchodem mám na starosti teprve poslední rok. Ze začátku jsem měl problém vůbec firmu odprezentovat a jednání s klienty řešil spíš pocitově a ne moc úspěšně. Pak mi byl jako Sales mentor doporučen Martin Luňák .Dokázal mi ukázat v rámci jednání s potenciálními klienty důležité pevné body, kterých se teď mohu držet a pomáhají mi být daleko úspěšnější v konverzi možných příležitostí na zakázky. Náš individuální mentoring s Martinem rozhodně považuji za dobře investované peníze a doporučuji ho všem, kteří se chtějí v obchodních dovednostech zlepšit.

Petr Stinka

Majitel, Adineo s.r.o.