Reference a doporučení - Martin Luňák, Sales Mentor
(0 items )

No products in the cart.

+420 774 240 867

Reference

 •   Jsem Petr Stinka a patří mi firma Adineo s.r.o. Moje firma se zabývá poskytováním služeb v IT a já osobně mám na starosti především obchod. Dříve jsem vždy pracoval jako správce IT systémů a obchodem mám na starosti teprve poslední rok. Ze začátku jsem měl problém vůbec firmu odprezentovat a jednání s klienty řešil spíš pocitově a ne moc úspěšně. Pak mi byl jako Sales mentor doporučen Martin Luňák .Dokázal mi ukázat v rámci jednání s potenciálními klienty důležité pevné body, kterých se teď mohu držet a pomáhají mi být daleko úspěšnější v konverzi možných příležitostí na zakázky. Náš individuální mentoring s Martinem rozhodně považuji za dobře investované peníze a doporučuji ho všem, kteří se chtějí v obchodních dovednostech zlepšit.

  - Petr Stinka, Majitel, Adineo s.r.o.
 •   Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře v UPC otevřené.

  - JAN VALEK, DIRECTOR OF SOHO AND B2B CARE - UPC ČESKÁ REPUBLIKA, S.R.O.
 •   Po již jednom měsíci od školení a konzultacích od Martina se mé nově vzniklé firmě podařilo získat velkého nadnárodního zákazníka působícího v oblasti automotive. Hodnota celá zakázka se pohybuje v řádu vyšších statisíců. Na Martinovi oceňuji schopnost velmi konkrétní a užitečné rady pro překážky, které během získávání této zakázky nastaly a také oceňuji jeho morální podporu a povzbuzení v horších obdobích. Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit.  

  - JÁCHYM DŮJKA , CEO, EMBRAND, S.R.O.
 •   Bylo skvělé Martina v business světě potkat. Je profesionál, ale zároveň z něj čiší srdce, které do svých projektů dává. Při spolupráci i pozorování, jak své projekty vede, jsem vždy oceňovala jeho trpělivost a vnitřní klid, se kterým pomáhá klientům rozvíjet se a řeší složité situace. Má výborný odhad, obdivuhodnou schopnost analýzy a spousta lidí z mého okolí mu vděčí za svůj osobní rozvoj.

  - Pavla Lokajová, Šéfredaktorka - www.businessanimals.cz
 •   Martin je úžasný člověk a odborník, který může nastartovat Vaši kariéru, rozvinout Váš potenciál a posunout Vaš business k dalším metám. Efektivně kombinuje teorii s praxí a učí Vás ověřené postupy, které fungují. Má vytříbený cit pro klientská řešení, dokáže trefně pojmenovat problémové oblasti a navrhnout účinná řešení. Znám řadu školitelů a konzultantů, ale právě Martin je jeden z mála, který skvěle zvládá rozvoj toho, co právě Vy potřebujete.

  - Radek Votruba, Business mentor
 •   Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

  - Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz
 •   Neznam jineho mentora, ktery by sve poznatky, ktere predava kompletne vsechny odvodil ze sve praxe. Proto je Martin idealnim mentorem obchodnich dovednosti a to i na telefonu! Mam odzkouseno a doporucuji pro osobni i tymovy rozvoj!  🙂

  - Vaclav Svoboda, Podnikatel, investor
 •   Martinovy konzultace mě hodně naučily. Byla jsem až překvapená, jak se dokázal vžít do mé role a během chvilky mi pomohl najít řešení. Spíš bych řekla, že ho v danou chvíli "ušil" přímo na míru mojí situaci. Skvělé! Díky Martinovi jsem se naučila vidět situaci z druhé strany a pochopit, proč došlo k nedorozumění a najít cestu k dorozumění, což se mi do té doby ne vždy povedlo. Pokud chcete chytit vítr do vašeho podnikání, naučit se něco o psychologii prodeje či si nevíte rady s konkrétní situací, obraťte se s důvěrou na experta, kterým Martin bezesporu je!

  - Markéta Karasová, Mentorka a koučka asistentek - Šéfovapraváruka.cz
 •   Při výběru lektora pro náš Český a Slovenský obchodní tým zaměřující se na investice pro premiovou klientelu - bonitní podnikatele, jsem byl zpočátku skeptický zda-li někoho z takovou odborností najdu. Našel jsem Martina, byl pro nás přínosem zejména proto, že nám ukázal jiný pohled na věc a mohli jsme se na naší práci podívat z větší perspektivy. Mnohé jeho rady nám pomohly k přehodnocení stávajících praktik a zavedení nových, efektivnějších.​ Pokud chcete stejně tak jako byl náš záměr z obchodního týmu dostat víc a odlišit se od konkurence jak unikátním produktem tak i komunikací se zákazníkem a výsledky, Martinovu práci mohu jen doporučit.

  - Aleš Wolf, Obchodní ředitel - Arios Investment, a.s.
 •   Na Martinovi si nejvíce cením jeho komunikačních a obchodních zkušeností, a dále toho jak dokáže lidi poslat pryč z komfortní zóny. Vždy když mám obchodní jednání a něco se pokazí, tak jdu za Martinem a ten mi poradí, co a jak mám udělat příště lépe. Nevím jak to, ale vždy jeho rady fungují. Druhou pro mě někdy velice těžkou věcí, je výstup z mojí komfortní zóny. Martin, mě už tolikrát dostal ven z mé komfortní zóny, že bych to asi těžkou počítal. Většinou hned po tom ho za to nenávidím, každopádně pochvíli mu za to vždy moc děkuji. Děkuji Martine

  - Tomáš Drdla, Webotvůrce
 •   S Martinem jsem se snažil sejít už nějakou dobu a pořád nám nevycházely termíny. Jsem moc rád, že se to nakonec povedlo, protože už po pár hodinách s ním jsem si uvědomil spoustu věcí. Hodně koučů a jiných lidí se dnes snaží učit ostatní prodejním dovednostem. Martin je však ten, který se jen nesnaží, ale opravdu to naučí. Díky a těším se na další schůzky.

  - David Mitáš , lektor a fotograf
 •   Martin je dobrej 🙂 Líbí se mi jak o věcech přemýšlí a jak umí najít příležitosti.

  - Filip Novák, Lektor, konzultant a tvůrce show Zeptej se Filipa