Zážitková zákaznická péče

VYBUDUJTE KOMUNITU ZÁKAZNÍKŮ, KTERÁ VÁS BUDE SAMA PRODÁVAT.

Naučím vás, jak efektivně budovat vztahy se zákazníky, jak najít jejich niterní potřeby a díky nim zdokonalovat váš produkt. Krok po kroku objevte, jak může kvalitní zákaznická péče proměnit váš obchodní úspěch.

CO SE V ZÁŽITKOVÉ PÉČI NAUČÍŠ

1. Budování vztahů

Kdy a který klient tě doporučí?
Bude o tobě vyprávět kámošům?
Víš zda-li a kdy budou jeho kamarádi právě tvoji klienti? A jak to můžeš ovlivnit a řídit? 

2. Poslech s porozuměním

Naučím tě správně se ptát a naslouchat mezi řádky, abys mohl rozpoznat a předvídat potřeby zákazníků dříve, než je sami vyjádří.

3. Feedback jako základ růstu

Tvůj zákazník je jeden z mála, který ti má dost co kecat do toho jak věci děláš, když mu k tomu dáš prostor. Přeměníš pak jeho zpětnou vazbu na palivo pro růst a inovace ve tvé firmě, naučíš se ji sbírat, analyzovat a efektivně využívat.

4. Překvapivá řešení na míru

Bez šablonových odpovědí. Získáš dovednosti vytvářet personalizovaná řešení, která zákazníky nejen uspokojí, ale nadchnou a oni nadchnou a získají další zákazníky. Navíc formou komunikace, kterou ještě nezažili.

5. Emocionální inteligence

Zdokonalíš svou schopnost empatie a emocionální inteligence, aby každý zákazník cítil, že je v dobrých rukou.
Díky jiným poznáš i sám sebe a to si odnešeš i do osobního života.

6. All in one

Získáš přístup ke všem mým dalším kurzům, webinářům, tahákům, videím a budeš moc "obšlehnout" funkční postupy a implementovat je rovnou na tvůj byznys.

Uff, už na tebe nezbylo místo.

Bohužel, jsem schopen provést krok po kroku a nakopnout obchod jen omezenému množství skupin. Nenech si ujít příští volná místa v Sales Masterclass a buď mezi prvními, kteří se dozví otevření nového termínu. Nech si zaslat upozornění na email v odkazu níže.

Přidej se k 1750+ spokojeným obchodníkům

Martin je unikát. A to v mnoha směrech. Jeho zkušenosti, schopnost komunikace a empatie jsou , podle mne, naprosto výjimečné. Jsem rád, že jsem ho potkal a mohli jsme si vzájemně naslouchat. Děkuji za to a budu rád za další setkání .

Zdeněk Bílek

S Martinem jsme společně vysílali webinář na téma Komunikace a jak ji správně používat v obchodním procesu. Již dlouho jej považuji za výborného lektora obchodních dovedností a během vysílání to samozřejmě potvrdil. Cením si na něm zejména jeho nadhled a porozumění potřebám lidí (obchodníkům).

Štěpán Musil

Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Ondřej Vaněk

Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře u UPC otevřené.

Jan Valek, Director of Soho and B2B Care - UPC Česká republika, s.r.o.

Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Daniel Thaisz

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Nemám žádné zkušenosti s prodejem, budu tomu rozumět?

Naopak, hodně obchodníků je zkaženo americkými 90kovými praktikami, které se učí ještě v roce 2023, které absolutně nejsou příjemné většině lidí.
Ukážu Vám, že obchod se dá dělat absolutně jinak. Lidsky a přitom efektivně a s výsledky.

Je Masterclass vhodný právě pro moje podnikání?

Pracoval jsem a budoval jsem klientům od zákaznického linky erotického eshopu, freelancery, startupy až po oddělení privátní bankovnictví. Principy jsou přesto stejné. Je jedno jestli potřebujete prodat sami sebe a svoji odbornost nebo vytvořit prodejní strategii pro Vás tým ve firmě.

Jak to funguje?

Na platformě HeroHero se připojíte do komunity mých podporovatelů. To mi umožnuje tvořit a sdílet to co nemohu ze svých časových důvodů a z finančích důvodů sdílet se všemi, kterým by tento přístup k obchodu mohl raketově pomoci v jejich podnikání. 

Kolik to stojí?

Symbolicky zlomek ceny osobního mentoringu. Můžeš si vybrat základní členství, projít to co je všude stejné, velký kus práce udělat sám a pak využít třeba zvýhodněné konzultace pro moji komunitu. 

Lze členství zrušit?

Pochopitelně a nejen to, za tím co učím si stojím a pokud implementuješ to co se dozvíš a nebude Ti to fungovat zaplatím já Tobě. To je fér deal, né?

Kdy se masterclass koná?

Právě teď a tady. Prostřednictvím zaplacení členství dostaneš ihned přístup ke všem materiálu, tahákům, strategiím a kurzům. Navíc budeš mít možnost se jednou měsíčně zůčastnit živého online webináře, kde se podíváme konkrétně na tvé problémy a potřeby.

Sales Mentor - Martin Luňák

Kdo stojí za kurzem zážitkové zákaznické péče?

Jmenuji se Martin Luňák, těší mě. Jako Sales Mentor, podnikatel, školitel, trenér a obchodník jsem za 17 let své kariéry prošel projekty všech druhů a velikostí, od startupů, přes MLM systémy až pro korporátní společnosti.
Tvořil jsem kurzy pro freelancery, pomáhal nastavit obchodní strategie a vytvořit obchodní týmy firmám, které vznikly teprve před rokem, nebo jsou mezi námi už třicet let.
Jako praktik jsem si vytvořil vlastní vymazlenou metodiku obchodu díky vztahu, kterou implementuji u svých klientů. Vy jí můžete mít teď na zlatém a okopírovat ji a získat tak prodej pod kontrolu pro sebe.

ŠKOLIL A MENTOROVAL JSEM

a desítky dalších.

TAK CO, JDETE DO TOHO SE MNOU TAKY?

Přidejte se ke komunitě více než 500 obchodníků, kteří využívají moji metodiky a naučte se efektivně prodávat svůj produkt, svou firmu a hlavně sami sebe.
To co učím mám vyzkoušené praxi. Proto garantuji to, že Vám to bude fungovat. Pokud ne, bez jakýkoliv otázek Vám vrátím peníze.
Přejít nahoru