Stále hledáte klíč k neustálému růstu vašich podnikatelských schopností a získávání klientů, který by se nevytratil se změnou trhu? 

Jak získat nové sebevědomí, obchodní dovednosti a 
nekonečné zakázky pro každého freelancera

Připojte se k nám a objevte osvědčené strategie, jak jako freelancer dosáhnout nových úspěchů a nového levelu Vašeho podnikání.

Dozvíte se:

  • Časté problémy v podnikání - co za nimi stojí ?
  • Nastavení obchodní strategie.
  • Integrace koučovacích metod do podnikání.
  • Strategie pro komunikaci a vyjednávání s klienty.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rezervujte si místo ZDARMA:

Čas vysílání

🎁 Rezervujte si místo zdarma a získejte [speciální bonus]!

Martin Luňák

Autor metody Graf vztahu prodeje a tvůrce Sales Master Class - intenzivní transformace obchodníků

Co o mně říkají mí klienti?

Potkal jsem Martina během konzultačních setkání a ihned mě zaujala jeho otevřenost, pohotovost a empatie. Martin výborně kombinuje teorii s praxi, dokáže rychle pochopit podstatu problému, nastavit zrcadlo a přijít s užitečnými návrhy. Rychle zjistíte, že máte proti sobě člověka, který dokáže skvěle navnímat lidi - jejich potřeby i bolístky, což z něj dělá opravdu skvělého obchodníka.
Kamil DemuthFounder Scuk.cz
Po již jednom měsíci od školení a konzultacích od Martina se mé nově vzniklé firmě podařilo získat velkého nadnárodního zákazníka působícího v oblasti automotive. Hodnota celé zakázky se pohybuje v řádu vyšších statisíců. Na Martinovi oceňuji schopnost velmi konkrétních a užitečných rady pro překážky, které během získávání této zakázky nastaly a také oceňuji jeho morální podporu a povzbuzení v horších obdobích. Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit.
Jáchym DůjkaCEO a jednatel EmBrand
Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.
Ondřej VaňekJednatel a ředitel rozvoje obchodu v PKV
Martina poznám už pár rokov, neviem, čo by som sem mal napísať. No úprimne, nepoznám človeka, ktorému by som išiel po radu v biznise radšej, má moju dôveru, jedná na rovinu a robí to srdcom, to sú pre mňa dôležité kvality
Peter IllíkMajitel 365 Hi Services