Sales Masterclass

NAUČTE SE PRODÁVAT COKOLIV V 5 KROCÍCH.

Zkondenzoval jsem 17 let špičkového prodeje do esenciálního průvodce. Přímý, zákaznický a originální. Takový je prodej bez tlaku, založený na vztazích. Vše Vás naučí nový prodejní playbook, který Vám přinese výsledky a bude Vás bavit.

CO SE V MASTERCLASSU NAUČÍŠ

1. Vzbudíš zájem

Přetvoříme tvůj pitch v magnet, který přitahuje zákazníky a drží jejich pozornost pevně přikovanou.

2. Budeš pokládat ty správné otázky

Jak poznat jak ušít službu či produkt zákazníkovy na míru? Co chce, proč a v jakém pořadí? 

3. Přesvědčíš bez nátlaku

Prodej bez tlaku je umění. Osvoj si techniky, které přesvědčí, aniž by zákazníci cítili jediný gram nátlaku a přitom budeš umět dávat návrh, který se neodmítá.

4. Zdoláš námitky

Cena už nebude překážkou. Ukážu ti, jak přesvědčit zákazníky, že hodnota, kterou nabízíš, je vyšší než cena, kterou tvý zákazníci platí.

5. Získáš věrné zákazníky

Z jednorázových obchodů uděláme dlouhodobé vztahy. Zákazníci se budou vracet nejen pro produkt, ale pro zážitek, který jim poskytneš.

6. Budeš mít po ruce mě a komunitu

Kde se budeš moci na cokoliv zeptat. 
Navíc získáš přístup neomezeně do všech mých ostatních kurzů.

Uff, už na tebe nezbylo místo.

Bohužel, jsem schopen provést krok po kroku a nakopnout obchod jen omezenému množství skupin. Nenech si ujít příští volná místa v Sales Masterclass a buď mezi prvními, kteří se dozví otevření nového termínu. Nech si zaslat upozornění na email v odkazu níže.

Přidej se k 1750+ spokojeným obchodníkům

Martin je unikát. A to v mnoha směrech. Jeho zkušenosti, schopnost komunikace a empatie jsou , podle mne, naprosto výjimečné. Jsem rád, že jsem ho potkal a mohli jsme si vzájemně naslouchat. Děkuji za to a budu rád za další setkání .

Zdeněk Bílek

S Martinem jsme společně vysílali webinář na téma Komunikace a jak ji správně používat v obchodním procesu. Již dlouho jej považuji za výborného lektora obchodních dovedností a během vysílání to samozřejmě potvrdil. Cením si na něm zejména jeho nadhled a porozumění potřebám lidí (obchodníkům).

Štěpán Musil

Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Ondřej Vaněk

Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře u UPC otevřené.

Jan Valek, Director of Soho and B2B Care - UPC Česká republika, s.r.o.

Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Daniel Thaisz

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Nemám žádné zkušenosti s prodejem, budu tomu rozumět?

Naopak, hodně obchodníků je zkaženo americkými 90kovými praktikami, které se učí ještě v roce 2023, které absolutně nejsou příjemné většině lidí.
Ukážu Vám, že obchod se dá dělat absolutně jinak. Lidsky a přitom efektivně a s výsledky.

Je Masterclass vhodný právě pro moje podnikání?

Pracoval jsem a budoval jsem klientům od zákaznického linky erotického eshopu, freelancery, startupy až po oddělení privátní bankovnictví. Principy jsou přesto stejné. Je jedno jestli potřebujete prodat sami sebe a svoji odbornost nebo vytvořit prodejní strategii pro Vás tým ve firmě.

Jak to funguje?

Na platformě HeroHero se připojíte do komunity mých podporovatelů. To mi umožnuje tvořit a sdílet to co nemohu ze svých časových důvodů a z finančích důvodů sdílet se všemi, kterým by tento přístup k obchodu mohl raketově pomoci v jejich podnikání. 

Kolik to stojí?

Symbolicky zlomek ceny osobního mentoringu. Můžeš si vybrat základní členství, projít to co je všude stejné, velký kus práce udělat sám a pak využít třeba zvýhodněné konzultace pro moji komunitu. 

Lze členství zrušit?

Pochopitelně a nejen to, za tím co učím si stojím a pokud implementuješ to co se dozvíš a nebude Ti to fungovat zaplatím já Tobě. To je fér deal, né?

Kdy se masterclass koná?

Právě teď a tady. Prostřednictvím zaplacení členství dostaneš ihned přístup ke všem materiálu, tahákům, strategiím a kurzům. Navíc budeš mít možnost se jednou měsíčně zůčastnit živého online webináře, kde se podíváme konkrétně na tvé problémy a potřeby.

Sales Mentor - Martin Luňák

Kdo stojí za sales masterclass?

Jmenuji se Martin Luňák, těší mě. Jako Sales Mentor, podnikatel, školitel, trenér a obchodník jsem za 17 let své kariéry prošel projekty všech druhů a velikostí, od startupů, přes MLM systémy až pro korporátní společnosti.
Tvořil jsem kurzy pro freelancery, pomáhal nastavit obchodní strategie a vytvořit obchodní týmy firmám, které vznikly teprve před rokem, nebo jsou mezi námi už třicet let.
Jako praktik jsem si vytvořil vlastní vymazlenou metodiku obchodu díky vztahu, kterou implementuji u svých klientů. Vy jí můžete mít teď na zlatém a okopírovat ji a získat tak prodej pod kontrolu pro sebe.

ŠKOLIL A MENTOROVAL JSEM

a desítky dalších.

TAK CO, JDETE DO TOHO SE MNOU TAKY?

Přidejte se ke komunitě více než 500 obchodníků, kteří využívají moji metodiky a naučte se efektivně prodávat svůj produkt, svou firmu a hlavně sami sebe.
To co učím mám vyzkoušené praxi. Proto garantuji to, že Vám to bude fungovat. Pokud ne, bez jakýkoliv otázek Vám vrátím peníze.
Přejít nahoru