PRODÁVEJTE snadno JAKO PROFESIONÁL.

V kurzu Sales Masterclass se naučíte jak krok za krokem zdokonalit prodeje, svůj byznys a využít váš potenciál na maximum, i bez předchozích zkušeností!

Nyní doplněno o využití AI ✨

DŮVĚŘOVALI MI

a desítky dalších.

CO JE SALES MASTERCLASS?

Sales Masterclass je kompletní, více než 20 hodinový kurz, který pokrývá veškeré části vedoucí k úspěšnému a efektivnímu prodeji. Od správného nastavení komunikace, pochopení zákazníků, po uzavírání obchodů a budování dlouhodobých vztahů.

Celý kurz je postaven na unikátním know-how, 17 letech zkušeností a metodik ověřených praxí. To vše podpořené výzkumy o fungování mozku a tvrdých marketingových dat.

Součástí Sales Masterclass je i přístup do VIP komunity, přes kterou komunikujete s námi, ostatními členy kurzu a průběžně získáváte přístup k dalšímu obsahu.

Před kurzem

PO kurzu

SALES MASTERCLASS

Sales Masterclass je rozdělen do 5 částí. Podívejte se, co konkrétně v nich najdete. Součástí je i přístup do kurzu AI SALES v hodnotě 1,500 Kč zdarma.

1 část

Vytvoření základů

Nejprve si připravíme vše potřebné pro správný start obchodu, ať už pracujete v jakékoliv oblasti. Ujasníme si kdo jste, co děláte, kdo je váš ideální zákazník a jaké jsou jeho motivy.

Zákaznická cesta • Persony • Motivy

2 část

porozumění zákazníkům

V této části půjdeme do hloubky. Pochopíte své zákazníky, jejich touhy a problémy. Naučíte se, jak pokládat otázky a na co se vlastně ptát. Díky perfektnímu porozumění budete připraveni položit dokonalou nabídku.

Branding • Pozicování • Graf vztahu

3 část

neodolatelná nabídka

Cílem třetí části je vytvořit vaši unikátní nabídku tak dobrou, že ji nikdy nikdo neodmítne. Nebude důvod. Bude dokonalá, na míru zákazníkovi.

Komunikace • Parametr vs Výhoda • Užitek vs Motiv

4 část

zpracování námitek

Obchod je o emocích - vašich i zákazníků. V této lekci se naučíte zpracovat sami sebe a tím bez jakéhokoliv nátlaku zpracovat i námitky svých zákazníků.

Emoce a reakce• Námitky • Seberozvoj

5 část

dlouhodobé vztahy

Dobré obchody dělají dobré vztahy a ze zákazníků tvoří věrné partnery. Vytvoříte si svůj vlastní konverzní trychtýř a naučíte se základům správné zákaznické péče pro dlouhodobou, oboustrannou spokojenost.

Sales funnel • Základy CRM • Zákaznická péče

6 BONUS

AI SALES

Bonusový kurz, který je zdarma k Sales Masterclass se věnuje využití AI pro vaše obchodní a marketingové potřeby. Zrychlíme a zautomatizujeme některé procesy. Ušetříte tak čas i peníze.

AI • Novinky • Prompty

Přidej se k 1750+ spokojeným obchodníkům

Martin je unikát. A to v mnoha směrech. Jeho zkušenosti, schopnost komunikace a empatie jsou , podle mne, naprosto výjimečné. Jsem rád, že jsem ho potkal a mohli jsme si vzájemně naslouchat. Děkuji za to a budu rád za další setkání .

Zdeněk Bílek

S Martinem jsme společně vysílali webinář na téma Komunikace a jak ji správně používat v obchodním procesu. Již dlouho jej považuji za výborného lektora obchodních dovedností a během vysílání to samozřejmě potvrdil. Cením si na něm zejména jeho nadhled a porozumění potřebám lidí (obchodníkům).

Štěpán Musil

Martin je skvělý obchodník, který se na celou problematiku dívá s nadhledem a dokáže své vědomosti a nápady předávat a hlavně je realizovat. Martina doporučuji, jeho práce má ověřené výsledky.

Ondřej Vaněk

Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy jí významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře u UPC otevřené.

Jan Valek, Director of Soho and B2B Care - UPC Česká republika, s.r.o.

Martin je obchodník s charakterem. Naučí vás budovat vztahy s vašimi klienty a pečovat o ně. Myslím, že toto je budoucnost obchodu a Martin na to kápnul 🙂

Daniel Thaisz

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Nemám žádné zkušenosti s prodejem, je pro mě kurz vhodný?

Samozřejmě! Kurz je vhodný pro všechny, ať už s prodejem začínáte, nebo se mu věnujete již řadu let. Kurz je logicky strukturovaný od základů po pokročilé techniky a specifické problémy.

Je Sales Masterclass vhodný právě pro moje podnikání?

„Ano. Pracoval jsem s klienty všech různých oborů a velikostí. Od zákaznické linky přes erotický eshop, freelancery, startupy až po oddělení privátního bankovnictví. Principy jsou stejné. Je jedno jestli potřebujete prodat sami sebe a svoji odbornost nebo vytvořit prodejní strategii pro Váš tým ve firmě.“ – Martin Luňák

Jak vlastně kurz funguje?

Kurz je postaven na edukační platformě Kajabi a obsahuje přes 20h výukových materiálů, videí, textů, audiozáznamů, pracovních sešitů a znalostních kvízů. Po registraci získáte přístup do všech těchto materiálů jak ve webové, tak mobilní aplikaci a zároveň se stáváte členy VIP komunity. Jak efektivně postupovat kurzem vás samozřejmě naučíme. 

Věnuje se kurz pouze prodeji?

Není, prodej je totiž hlavně o vás samotných a proto je kurz komplexní, aby fungoval všem bez ohledu na zkušenosti nebo obor. Prodej je hodně o vašem vlastním sebevědomí, znalostech, přístupu a komunikaci. Naučíte se proto vše podstatné, od pochopení sebe a svých zákazníků přes prodejní metody, systémy až po doplňující marketingové a brandové části.

Kurz se platí jednorázově, nebo měsíčně? Kolik stojí?

Z naší mnohaleté zkušenosti klientům nejvíce pomáhá střednědobá a dlouhodobá spolupráce a proto je kurz postaven na měsíčním členství za 599 Kč. Díky tomuto stylu a přístupu k VIP komunitě jsme schopni nejen aktivně řešit vaše specifické problémy a dotazy, ale také kurz aktualizovat a doplňovat o nové části a sekce – přesně podle toho co vy sami potřebujete. 

PŘIPOJTE SE DO SALES MASTERCLASS

A získáte ihned přístup k následujícímu.

Sales Masterclass

Kompletní průvodce obchodem, kde vás Martin Luňák osobně naučí vše podstatné, co je k úspěšnému obchodu zapotřebí. Naučíte se komunikovat, myslet a obchodovat jako profesionál. Váš byznys tak dostane pořádné koule a dobré srdce.

Obchod • Komunikace • Marketing

VIP Komunita

V naši exkluzivní komunitě se setkáte nejen se studenty jako jste vy, ale i se zkušenějšími obchodníky a našim profesionálním týmem. Společně zde sdílíme své zkušenosti a pomáháme si s problémy, které na naši cestě přichází. Také zde pořádáme exkluzivní webináře a meetupy, které nikdy jinde nenajdete.

Komunitní chat • Poradna • Výzvy

meetupy a webináře

Pravidelně pořádáme exkluzivní online meetupy a webináře na vámi zvolené téma. Věnujeme se specifickým dotazům a problémům do detailu. Tento obsah není nikde jinde dostupný - je pouze pro vás, naši VIP komunitu.

Webináře • Meetupy • FAQ

Mobilní aplikace

Pro vaše pohodlí máte k dispozici webovou i mobilní aplikaci. Můžete postupovat kurzem nebo chatovat v komunitním centru kdykoliv a kdekoliv.

App Store • Google Play • Web

AI SALES BOOSTER

Je libo virtuálního asistenta? Osobního kouče? Marketingového poradce? Grafického designera? Neztrácejte čas vyhledáváním a zjisťováním jaký AI nástroj vám pomůže. Udělali jsme to za vás. Včetně příkladů využití a konkrétních promptů. ZDARMA získáváte přístup do kurzu AI Sales Booster v běžné hodnotě 1.599 Kč.

AI • Novinky • Využití

Nakopněte vaše prodeje se SALES MASTERCLASS

Přidejte se ještě dnes na čekací listinu a získejte přístup do kurzu za zvýhodněnou cenu.

599 Kč

Sales Masterclass

Nejkomplexnější obchodní kurz na trhu.​

Sales Mentor - Martin Luňák

Kdo stojí za sales masterclass?

Jmenuji se Martin Luňák, těší mě. Jako Sales Mentor, podnikatel, školitel, trenér a obchodník jsem za 17 let své kariéry prošel projekty všech druhů a velikostí, od startupů, přes MLM systémy až pro korporátní společnosti.

Tvořil jsem kurzy pro freelancery, pomáhal nastavit obchodní strategie a vytvořit obchodní týmy firmám, které vznikly teprve před rokem, nebo jsou mezi námi už třicet let.​

Jako praktik jsem si vytvořil vlastní vymazlenou metodiku obchodu díky vztahu, kterou implementuji u svých klientů. Vy jí můžete mít teď na zlatém podnose, okopírovat ji a získat tak prodej pod kontrolu pro sebe!

Přejít nahoru