Mentoring obchodu, soft skills a měkkých dovedností - Martin Luňák
(0 items )

No products in the cart.

+420 774 240 867

Sales Mentoring - krok po kroku, Vašim tempem

Kdo je to Sales Mentor?

Jsem ten, který na svá bedra převezme starost nad Vašim obchodem, sdílím s Vámi své know-how i know-how svých mentorů, kteří se mnou obchod řeší.

Půjdu příkladem, ukáži Vám, jak bych řešil konkrétní situaci podle svých zkušeností. Nepřeji si, abyste po mně jen papouškovali. Zároveň Vám dávám na výběr z již hotových a vyzkoušených řešení. Vytvářím přitom řešení přímo pro Vás.

Jednám vždy ve Vašem zájmu, využívám svých zkušeností, dovedností a kontaktů ve Váš prospěch. Zároveň ode mne můžete čekat přímou a konstruktivní zpětnou vazbu. Pokud uznáme společně za vhodné, mohu s Vámi mluvit neformálně, můžeme společně sdílet vše – protože vše zůstane mezi námi.

Sales Mentor - Individuální konzultace

V čem Vám mohu pomoci?

Excelentní obchodní a komunikační dovednosti

Čtení pocitů, ježení chlupů pomocí slov a predikce reakcí na základě zjištěných informací pomocí chytrých otázek – to patří mezi dovednosti excelentního obchodníka.

Obchodní proces a strategie

Čím se odlišujeme a jak se o tom svět dozví?
Jak automatizovat přísun a zpracování nových kontaktů.
Jak zahazovat nezajímavé příležitosti a naopak jak zapojit ty „ztracené“?

Práce s týmem a stávajícími zákazníky

Dobrých obchodníků není nikdy dost, výborných ještě méně. Pod mým vedením si vybudujete nejsilnější obchodní tým z Vašich zákazníků a naučíte Vaše obchodníky vybudovat si jejich vlastní týmy.

Kdo využívá moje služby?

Jak pracuji?

Klíčové know-how

Sdílím své zkušenosti a aplikuji je rovnou na byznys klienta.
Díky tomu nemusíte prožít několikanásobné poslání k šípku po telefonu nebo selhání na osobní schůzce. Nemusíte se nechat stlačit k levnější ceně a ne zcela výhodným podmínkám, ani absolvovat networking s pocitem, že jste sami sebe neodprezentovali úplně tak, jak jste původně chtěli.

Dávám konstruktivní zpětnou vazbu

Chytím klienta těsně před nárazem a pomohu zjistit a odstranit příčinu pádu. Poskytuji okamžitou zpětnou vazbu, včetně návrhu několika řešení tak, aby přešlapy, které jsem zažil nejen sám u sebe, ale které se staly i stovkám jiných obchodníků a podnikatelů, se již nestaly.

Callscripty, námitkovníky, myšlenkové mapy i záznamy hovorů

Náš postup monitoruji a díky tomu vznikají individuální nahrávky, materiály, myšlenkové mapy, které klient ihned aplikuje a sdílí se svým týmem.
Díky tomu se efekt učení zrychluje a výsledky násobí.

Exkluzivně a pravidelně

Svaly rostou pouze tehdy, když je cvičíme pravidelně.
Stejně tak je to i se vším ostatním, proto mentoruji exkluzivně pouze 15 klientů měsíčně. Vzájemná komunikace probíhá minimálně 1 krát za 14 dní  osobně nebo online.

Komunikace + know how = výsledky

Aplikuji vzorce, které fungují. Pouze praxí a tréninkem společně rozvíjíme a skládáme funkční vzorce. Díky tomu dosahujeme chtěných výsledků v mnohem kratším čase než cestou – pokus omyl.

Vždy v zájmu klienta

Jednám vždy v zájmu klienta, využívám svých zkušeností, dovedností a kontaktů pro jeho prospěch. Náš vztah je založen na oboustranné upřímnosti, a proto vždy můžeme čekat vzájemnou konstruktivní zpětnou vazbu.

Můžeme dostat ještě z Vašeho prodeje víc?

Všichni úspěšní lidé mají jedno společné. Obklopují se lidmi, kteří jsou v něčem úspěšnější než oni sami. Máte to také tak?

Chcete růst

Bez ohledu na to, jak už jste vysoko, baví Vás stále růst a posouvat se dál.
Víte, že když jste nejchytřejší v místnosti, tak jste ve špatné místnosti. Hledáte proto klíče od místností, do kterých se nedostane každý.

Milujete efektivitu

Víte, že to, co řešíte,  již vyřešil někdo před Vámi a že je efektivnější se tím inspirovat a poučit se z jeho chyb. Vše jde udělat o něco lépe, rychleji nebo s menším úsilím a větší dávkou uvědomění a štěstí. Zajímá Vás jak na to?

Baví Vás dělat něco jinak

Odlišit se, vyniknout? Protože pouze tehdy, děláme-li v životě něco jinak, může nám to přinést lepší výsledky, než doposud.

Co konkrétně přináší Sales mentoring?

 •   Martinovy konzultace mě hodně naučily. Byla jsem až překvapená, jak se dokázal vžít do mé role a během chvilky mi pomohl najít řešení. Spíš bych řekla, že ho v danou chvíli "ušil" přímo na míru mojí situaci. Skvělé! Díky Martinovi jsem se naučila vidět situaci z druhé strany a pochopit, proč došlo k nedorozumění a najít cestu k dorozumění, což se mi do té doby ne vždy povedlo. Pokud chcete chytit vítr do vašeho podnikání, naučit se něco o psychologii prodeje či si nevíte rady s konkrétní situací, obraťte se s důvěrou na experta, kterým Martin bezesporu je!

  - Markéta Karasová, Mentorka a koučka asistentek - Šéfovapraváruka.cz
 •   Neznam jineho mentora, ktery by sve poznatky, ktere predava kompletne vsechny odvodil ze sve praxe. Proto je Martin idealnim mentorem obchodnich dovednosti a to i na telefonu! Mam odzkouseno a doporucuji pro osobni i tymovy rozvoj!  🙂

  - Vaclav Svoboda, Podnikatel, investor
 •   Jsi jeden z mála, co v dnešní době umí říci svůj názor a toho si na tobě vážím. Máš za sebou těžší i delší životní cestu, než řada padesátníků. Máš co předat a jde vidět, že si to užíváš! Martin to dělá jinak. Užijte si to.

  - Petr Mráz, Regionální ředitel Allianz
 •   Martin je úžasný člověk a odborník, který může nastartovat Vaši kariéru, rozvinout Váš potenciál a posunout Vaš business k dalším metám. Efektivně kombinuje teorii s praxí a učí Vás ověřené postupy, které fungují. Má vytříbený cit pro klientská řešení, dokáže trefně pojmenovat problémové oblasti a navrhnout účinná řešení. Znám řadu školitelů a konzultantů, ale právě Martin je jeden z mála, který skvěle zvládá rozvoj toho, co právě Vy potřebujete.

  - Radek Votruba, Business mentor
 •   Po již jednom měsíci od školení a konzultacích od Martina se mé nově vzniklé firmě podařilo získat velkého nadnárodního zákazníka působícího v oblasti automotive. Hodnota celá zakázka se pohybuje v řádu vyšších statisíců. Na Martinovi oceňuji schopnost velmi konkrétní a užitečné rady pro překážky, které během získávání této zakázky nastaly a také oceňuji jeho morální podporu a povzbuzení v horších obdobích. Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit.  

  - JÁCHYM DŮJKA , CEO, EMBRAND, S.R.O.
 •   Jsem Petr Stinka a patří mi firma Adineo s.r.o. Moje firma se zabývá poskytováním služeb v IT a já osobně mám na starosti především obchod. Dříve jsem vždy pracoval jako správce IT systémů a obchodem mám na starosti teprve poslední rok. Ze začátku jsem měl problém vůbec firmu odprezentovat a jednání s klienty řešil spíš pocitově a ne moc úspěšně. Pak mi byl jako Sales mentor doporučen Martin Luňák .Dokázal mi ukázat v rámci jednání s potenciálními klienty důležité pevné body, kterých se teď mohu držet a pomáhají mi být daleko úspěšnější v konverzi možných příležitostí na zakázky. Náš individuální mentoring s Martinem rozhodně považuji za dobře investované peníze a doporučuji ho všem, kteří se chtějí v obchodních dovednostech zlepšit.

  - Petr Stinka, Majitel, Adineo s.r.o.

Je Sales mentoring i pro Vás? Vím jak to zjistit!