Sales Mentoring

krok po kroku, Vašim tempem

Kdo je to Sales Mentor?

Jsem ten, který na svá bedra převezme starost nad Vašim obchodem, sdílím s Vámi své know-how i know-how svých mentorů, kteří se mnou obchod řeší. Půjdu příkladem, ukáži Vám, jak bych řešil konkrétní situaci podle svých zkušeností. Nepřeji si, abyste po mně jen papouškovali. Zároveň Vám dávám na výběr z již hotových a vyzkoušených řešení. Vytvářím přitom řešení přímo pro Vás. Jednám vždy ve Vašem zájmu, využívám svých zkušeností, dovedností a kontaktů ve Váš prospěch. Zároveň ode mne můžete čekat přímou a konstruktivní zpětnou vazbu. Pokud uznáme společně za vhodné, mohu s Vámi mluvit neformálně, můžeme společně sdílet vše – protože vše zůstane mezi námi.

Komu je Sales mentoring určen?

Tak co, jste na tom podobně?

obchodník

Obchodník

Chci lepší výsledky a peníze za čas, který do toho dávám. Chci se odlišit od konkurence a získat více doporučení. Je pro mně důležitější spolupracovat než soutěžit a chci na sobě pracovat.

Manager

Manažer

To, co sám dělám, chci zlepšovat a efektivně předávat svým lidem. Záleží mi na výsledcích mých lidí a hledám cesty, jak se to dá dělat jinak a jak to nejlépe aplikovat pro sebe a pro svůj tým.

Majitel-firmy

Majitel firmy

Zajímá mě, jaké principy v obchodě fungují a jak je aplikovat na náš specifický obor. Každodenně komunikuji a pracuji s lidmi a je pro mě důležité poznat, jak lidé přemýšlejí.

freelancer

Freelancer

Mám problém svoje odborné vědomosti vysvětlit zákazníkovi. Zákazník pak nevidí v mých službách hodnotu a je složité si obhajovat cenu.

Co získáte?

když si zvolíte sales mentoring

01

Klíčové
know-how

Sdílím své zkušenosti a aplikuji je rovnou na byznys klienta. Díky tomu nemusíte prožít několikanásobné poslání k šípku po telefonu nebo selhání na osobní schůzce. Už se nemusíte nechat tlačit do kouta, ani absolvovat networking s pocitem, že jste se odprezentovali nedostatečně.

02

Konstruktivní
zpětnou vazbu

Chytím klienta těsně před nárazem a pomohu zjistit a odstranit příčinu pádu. Poskytuji okamžitou zpětnou vazbu, včetně návrhu několika řešení tak, aby přešlapy, které jsem zažil sám i stovky jiných obchodníků a podnikatelů, se již nestaly.

03

Callscripty, námitkovníky,
myšlenkové mapy i záznamy hovorů

Náš postup monitoruji a díky tomu vznikají individuální nahrávky, materiály, myšlenkové mapy, které klient ihned aplikuje a sdílí se svým týmem. Díky tomu se efekt učení zrychluje a výsledky násobí. K těmto materiálům se navíc může kdykoliv vrátit.

04

Exkluzivitu
a pravidelnost

Svaly rostou pouze tehdy, když je cvičíme pravidelně. Stejně tak je to i se vším ostatním, proto mentoruji exkluzivně pouze 15 klientů měsíčně. Vzájemná komunikace probíhá minimálně 1 krát za 14 dní osobně nebo online.

05

Výsledky

Aplikuji vzorce, které fungují. Pouze praxí a tréninkem společně rozvíjíme a skládáme funkční vzorce. Díky tomu dosahujeme chtěných výsledků v mnohem kratším čase než cestou – pokus omyl.

06

Zkušenosti

Jednám vždy v zájmu klienta, využívám svých zkušeností, dovedností a kontaktů pro jeho prospěch. Náš vztah je založen na oboustranné upřímnosti, a proto vždy můžeme čekat vzájemnou konstruktivní zpětnou vazbu.

Zjistěte, jak jste na tom!

Můžeme dostat z Vašeho prodeje ještě víc?

Máte to také tak?

Všichni úspěšní lidé mají jedno společné. Obklopují se lidmi, kteří jsou v něčem úspěšnější než oni sami.

Chcete růst

Bez ohledu na to, jak už jste vysoko, baví Vás stále růst a posouvat se dál. Víte, že když jste nejchytřejší v místnosti, tak jste ve špatné místnosti. Hledáte proto klíče od místností, do kterých se nedostane každý.

Milujete efektivitu

Víte, že to, co řešíte, již vyřešil někdo před Vámi a že je efektivnější se tím inspirovat a poučit se z jeho chyb. Vše jde udělat o něco lépe, rychleji nebo s menším úsilím a větší dávkou uvědomění a štěstí. Zajímá Vás jak na to?

Baví Vás dělat věci jinak

Odlišit se, vyniknout? Protože pouze tehdy, děláme-li v životě něco jinak, může nám to přinést lepší výsledky, než doposud.

V čem Vám mohu pomoci?

Excelentní obchodní a komunikační dovednosti

Čtení pocitů, ježení chlupů pomocí slov a predikce reakcí na základě zjištěných informací pomocí chytrých otázek – to patří mezi dovednosti excelentního obchodníka.

Obchodní proces
a strategie

Čím se odlišujeme a jak se o tom svět dozví? Jak automatizovat přísun a zpracování nových kontaktů. Jak zahazovat nezajímavé příležitosti a naopak jak zapojit ty „ztracené“?

Práce s týmem a stávajícími zákazníky

Dobrých obchodníků není nikdy dost, výborných ještě méně. Pod mým vedením si vybudujete nejsilnější obchodní tým z Vašich zákazníků a naučíte své obchodníky budovat vlastní týmy.

Co konkrétně přináší Sales mentoring?

Přečtěte si reference od lidí, kteří již mají mentoring za sebou

Sales mentoring

Je Sales mentoring i pro Vás? Vím jak to zjistit!